İçeriğe geç

Etiket: What is the unit cost rate

What Is Unit Rate

What is the unit rate for $9.60 for 4 pounds? Birim fiyatı dahil: pound başına 2,4 dolar. Which describes a unit rate? Birim fiyat: Bu, paydası bir olan bir oran olarak tanımlanabilen belirli bir fiyattır. Bunlar, bir şeyin miktarını başka bir şeyin bir birimiyle karşılaştırmak için kullanılır. What is the unit cost rate? Birim maliyet, bir ürünün bir birimini üretmek için gereken para miktarıdır. Matematiksel olarak, bir ürünü üretmenin toplam maliyetinin üretilen birim sayısına bölünmesidir. Birim maliyet, satılan malın maliyeti, ortalama maliyet veya birim başına maliyet olarak da adlandırılabilir. What has a unit rate of 5? Uzmanlar tarafından doğrulanan cevap…

Yorum Bırak
şişli escort deneme bonusu veren siteler 2025
Sitemap